SākumsPar PrudentiaKomandaKorporatīvo finanšu komanda

Korporatīvo finanšu komanda

  • Korporatīvo finanšu komanda
Kārlis Krastiņš

Kārlis Krastiņš

Partneris, valdes priekšsēdētājs

Kārlis Krastiņš ir „Prudentia” partneris un valdes priekšsēdētājs, viņš „Prudentia” pievienojās 2002. gadā. Pirms pievienošanās „Prudentia” viņš bija komercbankas „Baltikums" prezidents, AS „Saules Investments" – "Eesti Uhispank" grupas uzņēmuma – valdes priekšsēdētājs, AS „Saules banka" Kapitāla tirgus daļas vadītājs un „Baltijas Tranzītu banka" Starpniecības nodaļas vadītājs. No 1997. līdz 2002. gadam Kārlis Krastiņš bija "Rīgas Fondu biržas" padomes loceklis.

Uzzināt vairāk

Ģirts Rungainis

Ģirts Rungainis

Partneris, padomes loceklis

Ģirts Rungainis ir viens no „Prudentia” dibinātājiem. Viņš ir bijis viens no „Vācijas–Latvijas bankas" (tagad „Swedbank") dibinātājiem un tās prezidents (1992–1996), „Trasta komercbankas" prezidents (1997–1999), Latvijas Komercbanku asociācijas" (1993–1999) un „Baltic International Airlines" valdes loceklis, kā arī Latvijas premjerministra padomnieks 1999. gadā.

Uzzināt vairāk

Jānis Lielcepure

Jānis Lielcepure

Partneris, padomes priekšsēdētājs

Jānis Lielcepure ir viens no Prudentia dibinātājiem. Pirms Prudentia viņš bija „Trasta komercbankas” Uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs (1996–1999), savukārt no 1992. līdz 1996.g. vadīja Aizņēmumu izsniegšanas un uzraudzības daļu „Vācijas–Latvijas bankā”, "Hansabankā" (tagad „Swedbank”).

Uzzināt vairāk

Juris Eizentāls

Juris Eizentāls

Partneris, padomes loceklis

Juris Eizentāls ir viens no „Prudentia” pieredzējušākajiem investīciju baņķieriem (uzņēmumā no 1999. g.) un partneris no 2002. gada. Iepriekš ir vadījis AS „Trasta komercbanka" Korporatīvo finanšu daļu (1998–1999). Bijis „Baltic Fund" (1996–1998) investīciju projektu vadītājs un AS "Banka Baltija" (1993–1995) vecākais investīciju projektu vadītājs. Ir vairāku uzņēmumu padomēs un valdēs.

Uzzināt vairāk

Reinis Martinsons

Reinis Martinsons

Partneris, valdes loceklis

Reinis Martinsons pievienojās „Prudentia” 2003. gadā, un šobrīd viņš ir partneris. Pirms tam viņš bija vecākais finanšu analītiķis Finanšu kontroles un riska vadības daļā AS „Rietumu banka" (1999–2002).

Uzzināt vairāk

Ivars Pinkulis

Ivars Pinkulis

Partneris

Ivars Pinkulis ir „Prudentia” partneris ar vairāk kā 16 gadu pieredzi korporatīvo finanšu jomā. Pirms pievienošanās „Prudentia” Ivars Pinkulis kā korporatīvo finanšu eksperts un sertificēts biznesa un intelektuālā īpašuma vērtētājs darbojās starptautiskajā auditorkompānijā „BDO” (1998–2004).

Uzzināt vairāk

Dace Lukašinska

Dace Lukašinska

Asociētā direktore

Dace Lukašinska ir Prudentia asociētā direktore. Viņa pievienojās kolektīvam 2012. gadā. Pirms tam Dace guvusi pieredzi, strādājot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā.

Uzzināt vairāk

Kārlis Znotiņš

Kārlis Znotiņš

Vecākais analītiķis

Kārlis Znotiņš ir Prudentia vecākais analītiķis. Viņš Prudentia kolektīvam pievienojās 2013. gada vasarā. Pirms tam, 2012. un 2013. gada vasarā, Kārlis bija praktikants „SEB” Industrijas un korporatīvās analīzes pārvaldē, kur viņa galvenie uzdevumi bija meža, būvniecības un ostu transporta nozaru izpēte un materiālu sagatavošana.

Uzzināt vairāk

Reinis Vaivods

Reinis Vaivods

Finanšu analītiķis

Reinis Vaivods ir Prudentia analītiķis. Viņš pievienojās Prudentia kolektīvam 2016. gada pavasarī. Pirms tam Reinim bijusi prakse DnB Bank (apdrošināšanas departamentā), Deloitte (finanšu konsultācijas) un Prudentia (korporatīvās finanses), iegūstot pieredzi dažādu industriju izpētes procesā, uzņēmumu vērtēšanā un materiālu sagatavošanā.

Uzzināt vairāk