SākumsPar PrudentiaVispārīga informācija

Vispārīga informācija

„Prudentia” ir neatkarīga vadošā investīciju bankas pakalpojumu un finanšu konsultāciju sniedzēja Latvijā. „Prudentia” specializācija ir konsultācijas korporatīvo finanšu jomā Latvijas un Baltijas reģiona vidējā lieluma darījumiem, kas parasti ir no 10M € līdz 250M €. Mēs piedāvājam pilnu investīcijas bankas pakalpojumu spektru un „M&A” darījumus mūsu korporatīvajiem un privātajiem klientiem. „Prudentia” galveno pakalpojumu klāstā iekļauti uzņēmumu pārņemšanas, pārdošanas un apvienošanas darījumi, slēgtās emisijas, akciju izpirkšanas darījumi, parāda un strukturētā finansējuma piesaiste, sākotnējie publiskie piedāvājumi, biznesa padziļinātā izpēte un novērtējumi, biznesa restrukturizācija. „Prudentia” ir izveidota 1999. gadā, un līdz šim uzņēmums organizējis vairāk nekā 100 dažādus darījumus.

„Prudentia” speciālisti ieguvuši plašu pieredzi dažādās nozarēs, ieskaitot ražošanu, celtniecību, kokapstrādi, vairumtirdzniecību, mazumtirdzniecību, transportu, plašsaziņas līdzekļus, telekomunikācijas, IT, finanšu pakalpojumus, pārtikas un dzērienu ražošanu, lauksaimniecību un farmāciju.

No 2007. gada „Prudentia” ir starptautiskas neatkarīgu investīciju banku apvienības "Global M&A" dalībniece, kas apvieno vairāk nekā 40 birojus visā pasaulē. "Global M&A" dod iespēju arī Latvijas darījumu vajadzībām ātri un efektīvi identificēt potenciālos darījumu partnerus, piemēram, stratēģiskos investorus vai pārdošanā esošos uzņēmumus ārvalstu tirgos. Tāpat „Prudentia” izstrādājusi arī plašu kontaktu datubāzi ar finanšu investoriem, kas investē Centrālās Eiropas un Austrumeiropas reģionā un kas nopietni izvērtē „Prudentia” piedāvātos darījumus.